Dodano: 25 maja 2024
0:59 minut

Czy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka? Czy sygnaliści są bohaterami? Jaka będzie inspekcja pracy w przyszłości? Na takie, ale i mnóstwo innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji „Prawa pracownicze - wyzwania przyszłości”

 

Odliczamy dni do konferencji organizowanej z okazji 105-lecia powstania Państwowej Inspekcji Pracy.  Do współpracy udało nam się zaprosić szczeciński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Uniwersytet Szczeciński. Już teraz wiemy, że spodziewać możemy się bardzo ciekawych wystąpień, a to za sprawą  niezwykłego grona prelegentów, które przyjęło zaproszenie do udziału w wydarzeniu.

 

 

Konferencja ma charakter hybrydowy, a transmisja przygotowana jest przez Uniwizję – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego - na kanale YouTube, wystarczy w środę 19 czerwca wejść na stronę:  https://www.youtube.com/watch?v=sNTu7sI4RQcn

Patronami medialnymi są wspomniana Uniwizja, a także Radio Nius, Radio Szczecin oraz Kurier Szczeciński, natomiast na szczeblu ogólnopolskim Dziennik Gazeta Prawna oraz Tygodnik Solidarność.

Jeszcze więcej o konferencji, a przede wszystkim o prelegentach, można będzie się sukcesywnie dowiadywać z naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/OIPSzczecin, https://twitter.com/OipSzczecin