• RSS
 • Wersja tekstowa

Aktualności

 • II Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”

  Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika” prowadzonego przez KRUS w ramach kampanii prewencyjnej Wizja Zero.

 • Ograniczenia w funkcjonowaniu Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

  W związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadza się od 22 czerwca 2020 r. do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie.

 • Zasady udzielania osobistych porad prawnych w czasie trwania stanu epidemii

  Mając na względzie potrzebę ochrony zdrowia i życia przed zagrożeniem w związku z występowaniem wirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do korzystania z poradnictwa w formie zdalnej...

 • Zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy podczas pandemii.

  Szanowni Państwo, Osoby zainteresowane informacjami na temat ochrony pracowników przed ryzykiem zarażenia podczas pandemii, zwalczania stresu i innych zagrożeń psychospołecznych w pracy (w tym także przemocy i nękania) podczas tego trudnego okresu oraz zarządzania ergonomicznymi, fizycznymi, środowiskowymi i chemicznymi zagrożeniami bhp związanymi z pandemią.

 • Zapraszamy na webinarium Międzynarodowej Organizacji Pracy

  W odpowiedzi na kryzys światowy wywołany pandemią, stanowiącą wielkie wyzwanie m.in. w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, Międzynarodowa Organizacja Pracy ogłosiła tegorocznym tematem obchodów Światowego Dnia Bezpieczeństwa

 • INFORMACJA

  W związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), w trosce o zdrowie pracowników i interesantów, począwszy od 6 marca 2020 r. – do odwołania – pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy nie będą udzielali osobistych, bezpłatnych porad prawnych we wszystkich jednostkach organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy.

 • KOMUNIKAT

  W związku z pojawiającymi się informacjami o fałszywych inspektorach pracy podszywających się pod pracowników Państwowej Inspekcji Pracy działających w miejscowościach nadmorskich w województwie zachodniopomorskim prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w sytuacji podejmowania przez takie osoby czynności kontrolnych.

« »
GIP Przejdź do GIP Porady prawne