• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

29.11.2021 Artykuł archiwalny

Podsumowanie programów prewencyjnych i konkursów

W dniu 26 listopada odbyło się podsumowanie działalności prewencyjno-promocyjnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie.

W trakcie uroczystości podsumowano konkursy i programy prewencyjne realizowane w roku 2021. Dyplomy, zaświadczenia oraz nagrody przyznano w 6 kategoriach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się laureaci i uczestnicy programów prewencyjnych „Zdobądź Dyplom PIP”, „Prewencja wypadkowa”, „Przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu w miejscu pracy” oraz konkursów „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej”, Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy” i „Buduj bezpiecznie”.

W trakcie podsumowania prezentowano wystawę „Magiczne drzewo”, której autorami są podopieczni Pałacu Młodzieży – Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie. Prace powstały w Pracowniach Plastycznych pod kierunkiem artystycznym: Bogumiły Kuźnickiej, Marioli Grochowskiej i Magdaleny Kucharskiej.

https://palac.szczecin.pl/2021/11/wystawa-magiczne-drzewo/

Więcej na temat uroczystości znajdą Państwo w Kurierze Szczecińskim i Radiu Szczecin:

Przedsiębiorcy wyróżnieni. Oni dbają o bezpieczeństwo pracy (24kurier.pl)

Nagrody za dobrą atmosferę w pracy i skuteczną walkę ze stresem [ZDJĘCIA] - Region - Radio SzczecinGIP Przejdź do GIP Porady prawne